Grupa robocza

GRUPA ROBOCZA DO OPRACOWANIA LSR NA LATA 2014 – 2020

Lokalna Strategia Rozwoju na lata 2014 – 2020 zostanie opracowana przy pomocy grupy roboczej w skład której wchodzą: członkowie Zarządu Związku Stowarzyszeń LGD9 oraz Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka ,,Wielkie Jeziora Mazurskie” (11 osób), zgłoszone osoby z tzw. grupy defaworyzowanej (9 osób) oraz osoby zgłoszone spośród członków obu Stowarzyszeń (przedstawiciele sektora społecznego, publicznego, gospodarczego / rybackiego):

1. Gmina Srokowo/sektor  publiczny/ p.  Małgorzta Cwalina
2. Gmina Srokowo/ sektor społeczny/ p.  Regina Wieczorek
3. Gmina Srokowo / sektor gospodarczy/ p. Agnieszka Gajowniczek
4. Powiat Węgorzewski / sektor publiczny/ p. Lidia Czerniewicz
5. Powiat Węgorzewski / sektor społeczny/ p. Ewa Wojnowska
6. Powiat Węgorzewski/ sektor  gospodarczy/ p. Olga Jasionowska
7. Gmina Węgorzewo / sektor publiczny/ p.  Barbara Białobrzeska
8. Gmina Węgorzewo / sektor społeczny/ p. Małgorzata Ambrosiewicz
9. Gmina Węgorzewo / sektor  gospodarczy/ p. Adam Wojnowski/ p. Krzysztof Gawrych
10. Gmina Pozezdrze / sektor publiczny/ p. Magdalena Jurgiewicz/p. Agnieszka Wierzchowska
11.  Gmina Pozezdrze / sektor społeczny/ p. Małgorzata Dimitrewska
12. Gmina Pozezdrze / sektor gospodarczy/p. Renata Podpirka
13. Gmina Budry / sektor publiczny/ p. Anna Kowalewska
14.  Gmina Budry/ sektor społeczny/ p. Jarosław Deneka
15. Gmina Budry/ sektor gospodarczy/ p. Elżbieta Rapita
16. Powiat Giżycki/ sektor publiczny/ p. Jerzy Bujno
17. Powiat Giżycki/ sektor  społeczny/ p. Anna Leszczyńska
18. Powiat Giżycki / sektor gospodarczy/ p. Mieczysław Wełna
19. Gmina Giżycko/ sektor publiczny/ p.  Ewa Dmowska
20. Gmina Giżycko/ sektor społeczny / p. Agnieszka Konc
21. Gmina Giżycko / sektor gospodarczy/ p. Piotr Krzewiński
22. Gmina Wydminy/ sektor  publiczny/  p. Alina Romanowicz/ p.Martyna Choroszewska
23. Gmina Wydminy/ sektor społeczny/p. Anna Balcer
24. Gmina Wydminy/ sektor gospodarczy/ p.  Izabela Przyłucka
25. Gmina Kruklanki/ sektor publiczny/ p.  Barbara Ginkowska
26. Gmina Kruklanki/ sektor  społeczny/ p. Anna Nowokolska
27. Gmina Kruklanki/ sektor gospodarczy/ p.  Zenon Zajączkowski
28. Gmina Miłki/ sektor publiczny/ p. Bogdan Bojarski/ p. Karolina Maciul
29. Gmina Miłki/ sektor społeczny/ p. Stanisław Grzonka
30. Gmina Miłki/ sektor gospodarczy/ p. Cezary Startek
31. Gmina Ryn/ sektor publiczny/ p. Barbara Kowalska
32. Gmina Ryn/ sektor społeczny/ p.  Teresa Piątek
33. Gmina Ryn / sektor gospodarczy/p. Rafał Polak

34. p. Dariusz Morsztyn

35. Warmińsko – Mazurską Izbę Rolniczą reprezentować w pracach grupy będzie p. Krzysztof Masiul.

 

Kalendarz wydarzeń

Październik 2017
P W Ś C P S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Pogoda

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 228832Odsłon razem:
  • 59Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: