Lista Członków

Członkowie Związku Stowarzyszeń Na Rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich (LGD9)

Członkowie Założyciele:
1.Stowarzyszenie „Wiedza, Rozwój, Praca” – Srokowo
2.Srokowskie Stowarzyszenie „Sukces Każdego Dziecka” – Srokowo
3.Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego „Puszcza Borecka” – Kruklanki

Członkowie Zwyczajni:
1.Stowarzyszenie Turystyki Wiejskiej „MAMRY” – Węgorzewo
2.Ochotnicza Straż Pożarna w Budrach
3.Stowarzyszenie Turystyki Wiejskiej „Miłki”
4.Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Mazurska Chata” – Giżycko
5.Fundacja „Kanał Mazurski” - Węgorzewo
6.Stowarzyszenie Węgorapa - Gołdapa – Budry
7.Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich „KWADRAT” – Żywki
8.Stowarzyszenie Kobiet Mazurskich „Dziewczyny znad Sapiny” – Pozezdrze
9.Stowarzyszenie Przyjaciół Zelek „Zelinka” - Zelki
10.Stowarzyszenie Działek Letniskowych „PERKUNOWO” – Giżycko
11.Węgorzewskie Bractwo Wodniaków – Węgorzewo
12.Koło Łowieckie „MAZURY” - Węgorzewo
13.Stowarzyszenie Partnerstwo Dzikie Mazury – Więcki
14.Gminny Ośrodek Kultury - Pozezdrze
15. Stulichańskie Stowarzyszenie Sportów Konnych i Wodnych – Stulichy
16. Harcerski Ruchu Ochrony Środowiska im. św. Franciszka z Asyżu – Ściborki
17. Mazurska Fundacja Sztuki ART. PROGRESS – Giżycko
18. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie

Członkowie wspierający:
1.Navi.com Wioletta Banasiewicz – Węgorzewo
2.Mazurskie Centrum Kongresowo- Wypoczynkowe „Zamek Ryn” Sp. z o.o – Ryn
3.Wodociągi i Kanalizacja Aglomeracja Gizycko Sp. z o.o – Bystry
4.Spółdzielnia Produkcyjno – Handlowo – Usługowa „Agro – Mazury” – Kruklanki
5.Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” – Wydminy
6.Folwark Łękuk – Ośrodek Aktywnej Rekreacji – Łękuk Mały
7.Warmińsko – Mazurska Izba Rolnicza – Olsztyn
8.Ryńskie Centrum Kultury – Ryn
9.Art Events Krzysztof Gawrych – Kal
10.Halina Klimowicz – Leśny Rów
11.Węgorzewskie Centrum Kultury – Węgorzewo
12.KILWIT Witosław Wyrobek - Giżycko
13.Mazurskie Biuro Turystyki Kraina Węgorapy Olga Jasionowska - Węgorzewo
14. Mazurski Związek Międzygminny Gospodarka Odpadami - Giżycko
15. Sabina Pyplok – Stawki
16. A.M.S. Serwis Marek Kotański i Karolina Kotańska Spółka Cywilna - Szymonka
17. Przedsiębiorstwo Turystyczno – Usługowe Rydzewo Eleonora Selwina Nowakowska – Rydzewo
18. Kuznia Sylwetki Szymon Predko – Klimki
19. „Mario” Firma Wielobranżowa Mariusz Jabłoński – Gajewo
20. Przedsiębiorstwo Turystyczne „Centrum Mazur” S.A. – Giżycko
21. Ewa Markiewicz Gospodarstwo agroturystyczne- Budry
22. Krzysztof Wróbel- Szczecin
23. Wojciech Paweł Gryczka- Kaczory
24. Bożena Fokczyńska – Węgorzewo
25. INPIREDS Damian Skowron – Srokowo
26. PHU Elita Renata Podpirka – Piłaki Wielkie
27. Firma Usługowo – Handlowa ATUT Wioletta Wawer – Srokowo
28. Antoni Kolonko – Stawki

Gminy i Powiaty:
1.Gmina Budry
2.Gmina Giżycko
3.Gmina Kruklanki
4.Gmina Miłki
5.Gmina Pozezdrze
6.Gmina Ryn
7.Gmina Srokowo
8.Gmina Węgorzewo
9.Gmina Wydminy
10.Powiat Węgorzewski
11.Powiat Giżycki

Członkowie Honorowi:
1.Wiesław Pietrzak – Fundacja „Kanał Mazurski”Węgorzewo
2.
Zbigniew Brodziński – „ZB” Centrum Szkoleniowo-Doradcze‑ Olsztyn

Kalendarz wydarzeń

Październik 2017
P W Ś C P S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Pogoda

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 228832Odsłon razem:
  • 59Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: