Warsztaty Edukacyjne

REALIZACJA MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU WSPÓŁPRACY „MŁODZIEŻ AMBASADOREM SWOJEGO OBSZARU I EUROPY”

Zapraszamy do obejrzenia filmu z realizacji projektu: https://vimeo.com/104186578

27 listopada 2014 roku w Olsztynie Związek Stowarzyszeń LGD9 podpisał z Samorządem Województwa Warmińsko – Mazurskiego Aneks do Umowy przyznania pomocy nr 00021-6931-UM1400003/12 w ramach działania „Wdrażanie projektów współpracy” w zakresie operacji polegającej na realizacji projektu współpracy objętego PROW na lata 2007-2013.

Zestawienie rzeczowo – finansowe – strona 1

Zestawienie rzeczowo – finansowe – strona 2

16 października 2014 roku w Olsztynie Związek Stowarzyszeń LGD9 podpisał z Samorządem Województwa Warmińsko – Mazurskiego Umowę przyznania pomocy nr 00021-6931-UM1400003/12 w ramach działania „Wdrażanie projektów współpracy” w zakresie operacji polegającej na realizacji projektu współpracy objętego PROW na lata 2007-2013.

Zestawienie rzeczowo – finansowe – strona 1

Zestawienie rzeczowo – finansowe – strona 2

W dniach 17-28 lipca 2014 roku na obszare PAYS COB we Francji odbyły się warsztaty edukacyjne. W warsztatach udział wzięła 40 osobowa grupa młodzieży polsko – francuskiej.

Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z warsztatów -> POBIERZ

W dniach 31 lipca – 08 sierpnia 2013 roku na obszarze Związku Stowarzyszeń LGD9 odbyły się bezpłatne warsztaty edukacyjne „Aktywnie na Mazurach”. W warsztatach udział wzięła 40 osobowa grupa młodzieży polsko – francuskiej.

Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z warsztatów -> POBIERZ

Związek  Stowarzyszeń LGD9 w związku z realizacją międzynarodowego projektu z partnerem z Francji serdecznie zaprasza na bezpłatne Warsztaty Edukacyjne ,,Aktywnie na Mazurach”.

Zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 17 lat z obszaru działania Związku Stowarzyszeń LGD9, czyli gmin: Srokowo, Węgorzewo, Wydminy, Miłki, Kruklanki, Ryn, Pozezdrze, Budry, Giżycko (z wyłączeniem miasta Giżycko). Warsztaty edukacyjne odbędą się w terminie od 29 lipca 2013 roku do 05 sierpnia 2013 roku.

Program Warsztatów Edukacyjnych ,,Aktynie na Mazurach” zawiera min. praktyczne zajęcia z żeglarstwa, zajęcia z rękodzielnictwa, zajęcia sportowe czy spływ kajakowy.

Zgłoszenia na bezpłatne warsztaty edukacyjne ,,Aktywnie na Mazurach” przyjmowane są do 2 lipca 2013 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej: www.mazurylgd9.pl. Więcej informacji na temat warsztatów udziela Biuro Związku Stowarzyszeń LGD9 pod numerem telefonu: 87-428-13-66.

Formularz zgłoszeniowy - pobierz

15 marca 2013 roku Związek Stowarzyszeń LGD9 podpisał z partnerem francuskim Pays du Centre Quest Bretagne z Rostrenen z Francji Umowę o wspólnej realizacji międzynarodowego projektu współpracy „Młodzież Ambasadorem swojego obszaru i Europy”.

CEL OGÓLNY PROJEKTU

Celem projektu jest zatrzymanie młodzieży na obszarach wiejskich w przekonaniu, że jest to ich najodpowiedniejsze miejsce do życia poprzez prezentację walorów przyrodniczo – kulturowych oraz udział w warsztatach ,,Aktywnie na Mazurach”.

CELE SZCZEGÓŁOWE PROJEKTU

1. Wsparty rozwój społeczny i psychologiczny młodych ludzi poprzez odkrycie bądź poznanie na nowo swojego obszaru w wyniku udziału w warsztatach ,,Aktywnie na Mazurach”.
2. Zapoznanie się z różnorodną lokalną rzeczywistością, a co za tym idzie rozwinięte poczucie przynależności do danego obszaru poprzez zorganizowanie spotkań młodzieży.
3. Nabycie wiedzy z zakresu działań prowadzonych przez rożne struktury działające na rzecz młodzieży poprzez wymianę doświadczeń.
4. Utworzone trwałe partnerstwo pomiędzy młodymi obywatelami Europy oraz animatorami środowisk młodzieżowych poprzez uczestnictwo w działaniach zaplanowanych w projekcie.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Stacja meteorologiczna

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 456200Odsłon razem:
  • 119Odsłon dzisiaj:
  • 2Goście obecnie online: