ANKIETY EWALUACYJNE

Zarząd Związku Stowarzyszeń LGD9 przypomina wszystkim beneficjentom, którzy otrzymali dofinansowanie w ramach PROW na lata 2007 – 2013, Oś 4 LEADER, działanie ,,Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju o OBOWIĄZKOWYM wypełnieniu ankiety monitorującej dot. projektu.

UWAGA: UAKTUALNIONY FORMULARZ ANKIETY EWALUACYJNEJ-
OBOWIĄZKOWY OD DNIA 01.03.2014 ROKU

Obowiązek wypełnienia ankiety wynika z umowy Beneficjenta z Instytucją Wdrażającą, na podstawie której jest przyznana pomoc Beneficjantowi.

Jeżeli beneficjent składał i otrzymał dofinansowanie do kilku wniosków konieczne jest wypełnienie ankiety dla każdego wniosku oddzielnie.

Ankietę należy wysłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć do biura Związku Stowarzyszeń LGD9 (ul.3 Maja 15D, 11-600 Węgorzewo) niezwłocznie po otrzymaniu płatności ostatecznej.

W przypadku pytań lub problemów związanych z interpretacją zapisów zawartych w ankiecie prosimy o kontakt z Biurem Związku Stowarzyszeń LGD9, pod nr tel.87 427 06 17, e-mail: biuro@mazurylgd9.pl

Do pobrania:
Formularz ankiety ewaluacyjnej nr 1 ANKIETA lgd9- uaktualnienie 01.03.2014 rok,
ANKIETA lgd9- uaktualnienie 01.03.2014 rok
Formularz ankiety ewaluacyjnej nr 2 -> pobierz

Zapraszamy również wnioskodawców, których wnioski zostały odrzucone przez Instytucję Wdrażającą bądź sami zrezygnowani
z ubiegania się o dofinansowanie, do wypełnienia ankiety monitorującej operację. Uzyskane w ten sposób informacje pozwolą na zweryfikowanie Państwa potrzeb oraz uwzględnienia ich w nowym okresie programowania.

Do pobrania:
Formularz ankiety monitorującej -> pobierz

Związek Stowarzyszeń LGD9 planuje stworzyć bazę zrealizowanych projektów z obszaru LGD9, dlatego prosimy o dostarczenie wraz
z ankietą monitorującą od 4 do 10 zdjęć (możliwość przekazania zdjęć na płycie CD) pokazujących realizację Państwa projektu.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Stacja meteorologiczna

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 509678Odsłon razem:
  • 26Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: