Zajęcia rękodzielnicze w Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie

logo do KIS

W dniu 14 grudnia 2018 r. dla uczestników Klubu Integracji Społecznej zorganizowane zostały warsztaty rękodzielnicze w Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie. Uczestnicy KIS wzięli udział w zajęciach o tematyce świątecznej: malowanie bombek i malowanie na szkle. Warsztaty odbyły się w ramach projektu pt. „Utworzenie Klubu Integracji Społecznej w Węgorzewie”.

Podczas udziału w projekcie uczestnicy KIS są motywowani do podejmowania inicjatyw i działań samopomocowych i w związku z tym część wykonanych prac została przekazana do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Węgorzewie, gdzie po zapakowaniu i udekorowaniu staną się upominkami na Wigilię dla osób starszych i samotnych organizowaną w Parafii Dobrego Pasterza w Węgorzewie.

Wszystkim uczestnikom Klubu Integracji Społecznej dziękujemy za przygotowanie prac, które pozwolą na obdarowanie upominkami uczestników Wigilii i umożliwią, w tym szczególnym okresie Świąt Bożego Narodzenia, sprawienie przyjemności osobom, które tego najbardziej potrzebują.

Zapraszamy do galerii zdjęć ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Pogoda

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 288365Odsłon razem:
  • 52Odsłon dzisiaj:
  • 1Goście obecnie online: