Unieważnienie zapytania ofertowego dot. strony internetowej

wazny komunikat

W imieniu Zarządu Związku Stowarzyszeń Na Rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich (LGD9) informuję o unieważnieniu zapytania ofertowego z 29 stycznia 2024r. na zadanie pn. ,,Modernizacja Strony Internetowej www.mazurylgd9.pl tj. wykonanie oraz wdrożenie nowej szaty graficznej”.

W zapytaniu ofertowym, w punkcie II, w opisie przedmiotu zamówienia wpisano   ,,…zaprojektowania nowej szaty graficznej i nowych funkcji …”, przy czym nie doprecyzowano jaki jest oczekiwany zakres nowych funkcji, który powinna uwzględniać oferta. W przygotowanym formularzu ofertowym zabrakło także konkretnego wskazania, jakie nowe funkcje powinni zaproponować oferenci.

Z uwagi na powyższe, w  odpowiedzi na w/w zapytanie ofertowe wpłynęły oferty o bardzo dużej rozpiętości cenowej,  zawierające nowe, bardzo zróżnicowane funkcje strony.

Zarząd Związku doszedł do wniosku, że przygotowane zapytanie ofertowe było obarczone wadą tj. brakiem dookreślenia przedmiotu zamówienia. W związku z powyższym należało unieważnić postępowanie ofertowe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Stacja meteorologiczna

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 513622Odsłon razem:
  • 9Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: