Szkolenie z zakresu nowych wzorów ofert – Urząd Miejski w Węgorzewie

szkolenie

29.04.2019 r. w godz. 15.00-18.30 w Urzędzie Miejskim przy ul. Zamkowej 3 na II piętrze (sala narad), odbędzie się  szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i kół gospodyń wiejskich z terenu Gminy Węgorzewo z zakresu  nowych wzorów ofert zawartych w rozporządzeniach Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego, ogłoszonych 26 i 29 października 2018 r.

Wejście w życie rozporządzeń od 1 marca 2019 roku wprowadza m.in. rozliczanie organizacji z realizacji zadań publicznych przez rezultaty. To duża zmiana zarówno dla samorządowych organizatorów otwartych konkursów ofert jak i dla samych organizacji – realizatorów zadań.

Szkolenie zostanie także poszerzone o aspekt związany ze stosowaniem RODO (ochrona danych osobowych w zakresie ich pozyskiwania, przetwarzania i dokumentowania) w realizacji zadań publicznych.

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Olender – certyfikowany trener Stowarzyszenia Organizacji Pozarządowych STOP, trener modelu współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi, ekspert ds. rozwoju społeczności lokalnej, doradca i trener w ogólnopolskich programach edukacyjnych dot. partycypacji publicznej.

Udział w szkoleniu należy zgłosić telefonicznie pod numerem: 87/427 54 06 lub mailowo: danuta.abramowicz@um.wegorzewo.pl

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Pogoda

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 331225Odsłon razem:
  • 66Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: