Spotkanie dla organizacji pozarządowych – 08.02.2020r.

indeks8 lutego (w sobotę) lokalne organizacje pozarządowe będą miały okazję skorzystać z bezpłatnego szkolenia z zakresu współpracy z samorządem. Szkolenie jest skierowane do przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, kół gospodyń wiejskich, a także przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Trygort i jego prezeska Alicja Rymszewicz, która po raz kolejny bierze udział w Akcji Masz Głos Fundacji Batorego. Tym razem celem rocznego działania jest podniesienie wiedzy wśród organizacji społecznych na temat różnych form współpracy z samorządem terytorialnym.

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Maszkowska z Fundacji SocLab w Białymstoku. Można będzie się dowiedzieć, jaki może być zakres współpracy z gminą, powiatem, jakie ta współpraca może przyjmować formy, zarówno finansowe jak i pozafinansowe. Omówione będą takie narzędzia jak: roczny program współpracy, inicjatywa lokalna, możliwości finansowania wkładu własnego itp.

Szkolenie odbędzie się 8 lutego (sobota) w godzinach 12.00-15.00 w Węgorzewskim Centrum Kultury, w sali na pierwszym piętrze.
Ważne! Organizatorzy proszą o zapisy do końca stycznia pod numerem: 602 613 430.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Pogoda

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 329937Odsłon razem:
  • 30Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: