OWES zaprasza na szkolenie dot. pozyskiwania środków

owies

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej  zaprasza na pierwsze z serii szkoleń otwartych pt. „Skąd pozyskiwać środki na działalność NGO? Źródła finansowania organizacji pozarządowych”, które odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia br. w Ełku.

Podczas szkolenia omówione zostaną główne źródła finansowania działań w organizacjach pozarządowych, uczestnicy zapoznają się z dostępnymi formami wsparcia podmiotów ekonomii społecznej oraz wyjaśniona zostanie różnica między działalnością odpłatną i działalnością gospodarczą w PES.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. W szkoleniu mogą wziąć również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.

Więcej informacji odnośnie rekrutacji na szkolenie znajduje się pod adresem: http://adelfi.pl/%E2%80%9Eskad-pozyskiwac-srodki-na-dzialalnosc-ngo-zrodla-finansowania-organizacji-pozarzadowych%E2%80%9D,2570.html

Do pobrania:
– regulamin rekrutacji
– formularz zgłoszeniowy
– program szkolenia.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Pogoda

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 329947Odsłon razem:
  • 40Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: