Konkurs – 30 grantów na zrównoważony rozwój

konkurs

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych, zaprasza do udziału w konkursie: 30 grantów na 30 lat bp w Polsce.
W trosce o przyszłość i zrównoważony rozwój społeczności lokalnych w obszarze: woda, energia, recycling.

Celem konkursu jest wsparcie lokalnych społeczności w podejmowaniu inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju w obszarze: woda, energia, recycling.

Do udziału zapraszamy lokalne organizacje pozarządowe, znające potrzeby i wyzwania mieszkańców obszarów, w których działają. Autorzy 30 najlepszych projektów, otrzymają granty w wysokości 5000 zł na ich realizację. Łączna pula nagród wynosi 150000 zł.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych. Partnerem i fundatorem grantów jest bp Polska (BP Europa SE Oddział w Polsce), która od lat wspiera partnerów społecznych w ich działaniach skierowanych na rozwiązywanie problemów społeczności lokalnych. Z okazji 30-lecia obecności bp w Polsce, firma przeznaczy 30 granatów dla małych, lokalnych NGO.

Wybór sposobu uczczenia 30 rocznicy obecności bp w Polsce, wynika z połączenia polskiej strategii społecznej odpowiedzialności z nową, globalną strategią bp, w której szczególne miejsce mają działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Szczegółowe cele, harmonogram oraz warunki uczestnictwa oraz regulamin zamieszony na stronie www.mila.org.pl/konkurs.`

Wnioski należy składać za pośrednictwem systemu Omikron (link na www.mila.org.pl/konkurs) do dnia 30 października 2021 do godz. 20:00 lub do osiągnięcia limitu zgłoszeń.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Pogoda

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 400678Odsłon razem:
  • 51Odsłon dzisiaj:
  • 1Goście obecnie online: