Klub Zdrowia w Węgorzewie – spotkanie 17.07.2024r.

Medical symbols on cube shape blocks and Stethoscope on blue background

17 lipca 2024r. (środa) o godz. 16.00 zapraszamy do Centrum Animacji Społecznej w Ogonkach (ul. Letniskowa 13) na spotkanie z panem Krzysztofem Pietkiewiczem w ramach projektu „KLUB ZDROWIA w WĘGORZEWIE”.

Projekt KLUB ZDROWIA w Węgorzewie:

Organizowany będzie przez dietetyka, naturoterapeutę i właściciela suwalskiego gabinetu medycyny naturalnej o nazwie: „Biuro Profilaktyki Zdrowia REA” oraz lokalnej mieszkanki – ciepłej i radosnej Madzi Puzio.

Dotyczył będzie tworzenia lokalnej społeczności osób interesujących się poprawą zdrowia naturalnymi sposobami, w tym również odżywianiem komórkowym tzw. żywnością funkcjonalną – i o tym opowiemy właśnie na pierwszym spotkaniu. Co to jest i jak to działa na nasz organizm i jak z tego korzystać opierając się o składniki pochodzące z żywności oraz z roślin.

Opowiemy również jak wspierać nasz organizm i zdrowie na co dzień w związku z tym, że żywność występująca w sklepach zawiera pestycydy, opryski, hormony wzrostu, antybiotyki, duże ilości Omegi 6 która w nadmiarze wytwarza stany zapalne w organizmie oraz mnóstwo chemicznych szkodliwych dla zdrowia E, jak i sztucznych witamin i minerałów jako „super dodatki”.

Opowiemy również o suplementacji – dlaczego na świecie jest tak dużo skrajnie przeciwnych opinii w tym temacie, wielu uznanych naukowców jak i lekarzy wypowiada przeciwne opinie w temacie czy warto przyjmować suplementację.

Projekt jest dofinansowywany, dzięki czemu część elementów będzie bezpłatnych m. in. spotkania online (zoom) w temacie profilaktyki zdrowia organizowanych przez różnych specjalistów polskich prowadzących gabinety medycyny naturalnej w różnych częściach Polski, niektóre istnieją i rozwijają się od kilkudziesięciu lat.

Współfinansowane będą szkolenia i zjazdy zdrowotno-szkoleniowe. Najbliższy odbędzie się we wrześniu – będą na nim wybitni prelegenci w tematyce profilaktyki zdrowia.

Pomysłodawca projektu – Krzysztof Pietkiewicz:

Od ponad 7 lat prowadzę gabinet medycyny naturalnej, w którym pracują specjaliści w obszarze profilaktyki zdrowia. Współpracuję ze specjalistami z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i bardzo dużymi rezultatami w poprawie zdrowia naturalnie. Razem z nimi realizujemy projekt budowania ogólnopolskiej społeczności budowania swojego zdrowia dzięki możliwościom natury.

Link do strony i FB mojego gabinetu:  https://zdrowiezrea.pl/ oraz https://www.facebook.com/biuroREA/?locale=pl_PL

Najważniejsi są ludzie i ich prawdziwe historie i sytuacje,które ich dotykają więc na tym będzie skupiał się projekt tworzenia naszej społeczności w okolicy Węgorzewa i okolic (Giżycko, Gołdap, Kętrzyn).

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Stacja meteorologiczna

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 526145Odsłon razem:
  • 84Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: