Integracyjne Spotkania Rodzinne III edycja KIS

logo do KIS

Spotkanie Integracyjne

uczestników Klubu Integracji Społecznej na Łowisku Wędkarskim
Danuty i Bogdana Maczugi

Sobiechy, gmina Budry, dnia 01 lipca 2019r.,  w godz. 12:30 – 18:00.

 

 

W ramach projektu  pn. „Utworzenie Klubu Integracji Społecznej w Węgorzewie”  w poniedziałek  01 lipca 2019 r. zorganizowano spotkanie integracyjne dla uczestników III edycji KIS . W spotkaniu uczestniczyło 9 osób dorosłych i 3 dzieci w wieku od 5 lat do 15 lat. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele MGOPS w Węgorzewie pani Katarzyna Łoszczyk (główna księgowa) oraz pani Anna Karpińska (pracownik socjalny) oraz z ramienia Związku Stowarzyszeń LGD9 pani Barbara Dawcewicz (Koordynator projektu) i pani Beata Bartnik (Kierownik KIS).

Na początku nastąpiło powitanie wszystkich uczestników spotkania przez Właściciela, zapoznanie gości z historią i działalnością prowadzonym na łowisku oraz jego ofertą turystyczną  i rekreacyjną; wzajemne przedstawienie się uczestników projektu i członków ich rodzin  uczestniczących w spotkaniu. Następnie Uczestnicy zostali oprowadzeni po łowisku wędkarskim oraz zapoznali się z technikami wędkowania przekazanymi przez właściciela.

Po przerwie obiadowej odbyły się warsztaty artystyczne malowania na  płótnie przeprowadzone przez panią Romanę Waszak z Pracowni Skiroławki. Prace, które powstały podczas warsztatów Uczestnicy projektu przekazali na tworzoną przez Pracownię wystawę. Osoby, które nie zdecydowały się na udział w warsztatach miały możliwość aktywnego spędzenia czasu próbując swoich sił w wędkowaniu.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć ->

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Pogoda

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 349341Odsłon razem:
  • 36Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: