Dotacja na Kapitał Obrotowy dla przedsiębiorców!

unnamed

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi możliwości pozyskania dotacji na kapitał obrotowy RPO WM:

https://www.youtube.com/watch?v=87zB6ykafBM&t   

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą  w województwie warmińsko-mazurskim mogą skorzystać z dotacji na kapitał obrotowy.

Projekt pn.  „Wsparcie antykryzysowe dla mikro i małych przedsiębiorstw Warmii i Mazur” skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców, w tym do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wsparcie będzie przeznaczone na finansowanie kapitału obrotowego w celu zaspokojenia pilnych potrzeb przedsiębiorcy w zakresie nagłego niedoboru lub braku płynności finansowej, które zaistniały wskutek pandemii COVID-19.

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 164 747,31 PLN (przy 49 pełnych etatach).

Wnioski o grant mogą być składane w naborze otwartym, w terminie od 30.09.2020 r. (od godziny 08:00:00) w trybie naboru ciągłego, do momentu osiągnięcia wartości 150% kwoty przeznaczonej na dofinansowanie w formie grantów w złożonych wnioskach. Informacja o zamknięciu naboru w związku z przekroczeniem powyższej kwoty zostanie niezwłocznie zamieszczona na stronie www.wmarr.olsztyn.pl

Pod linkiem poniżej znajdują się dokładne informacje dotyczące naboru wniosków:

https://www.wmarr.olsztyn.pl/aktualno%C5%9Bci/nabor-wnioskow-o-granty-na-kapital-obrotowy-dla-mikro-i-malych-przedsiebiorcow

Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych” we współpracy z Powiatem Węgorzewskim rozpoczyna prezentowanie form wsparcia finansowego, jakie można otrzymać w związku z pandemią COVID-19.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Mapa obszaru LGD9/LGR „WJM”

Klauzula informacyjna

Pogoda

Facebook

Warto zajrzeć

Licznik odwiedzin

  • 358777Odsłon razem:
  • 88Odsłon dzisiaj:
  • 0Goście obecnie online: